Reply To: Masakr v Las Vegas

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Masakr v Las Vegas Reply To: Masakr v Las Vegas

#3839
leho
Keymaster

Daniela:

…Mne vubec nesedi oficialni zpravodajstvi o tom, ze Paddock byl clovek, ktery v hernach ziskaval velke prijmy, tudiz byl bohaty. To je dle meho mineni uplny nesmysl. …

 
Samozřejmě, že vydělávání v kasinech je nesmysl, podle mne se jedná o “koupené” zprávy bohatě zaplacené majiteli kasin. Jeden můj velmi dobrý kamarád na kasinech vydělával, ale mohli to dělat s jeho komplicem ne více než rok až do té doby, kdy “udělali” všechna velká kasina v Nevadě a Atlantic City. To bylo na začátku 80. let, dnes by jim to neprošlo víc jak v jednom dvou kasinech v celé Unii. Prý v kasinech visely jejich portréty jako “wanted”. Kdyby je chytili, tak by neskončili dobře. Prý museli kolikrát velmi rychle utíkat ochrance. Jak tohle chodí bylo popsáno v jednom velmi dobrém filmu, už se nepamatuji co to bylo.
 
Fakta se zametají pod koberec, jelikož zde lítají obrovské prachy za hazard a ještě se do toho všeho plete politická lobby za zrušení druhého ústavního dodatku. Ale jak to vypadá, dodatek zůstane nedotčen a jisté důležité podrobnosti o útoku se asi nikdy nedozvíme, jako třeba čím se vlastně střílelo a zdali děda měl nějakého komplice.
 
PS: Já myslím, že děda se stal boháčem legálně. V realitách se dají skutečně vydělat velmi dobré peníze, pokud je člověk šikovný a má trochu štěstí a hlavně odvahy. A musí se správně začít ve správný čas. Rovněž se nesmí zapomenout, že měl inspiraci ve svém otci coby bankovním lupiči, takže nakonec kdoví jak k těm milionům přišel, možná na tom něco bude…