Reply To: Nejtoxičtější téma přítomnosti

Home Forums Globální oteplování Nejtoxičtější téma přítomnosti Reply To: Nejtoxičtější téma přítomnosti

#5415
krakatit
Guest

Brodanku, bible? Stary nebo Novy zakon? Posuzovat dnes v case, kdy Graham observatory

https://www.vovatt.org/

vedena jezuity je asi divny. Snad filozofove vyresi “prirucku a historicka skripta minulosti”. Ja ne. Na bibly mohu koukat jako na navod slusneho chovani pro obyvatele teto planety pred tisiciletima. Zaznamu udalosti ktere nemohli a nedokazali vysvetlit.

Je nas na teto planete asi 7 a trictvrte miliardy. I kdyz snad 20% z toho, je castecne civilizovanych a tuto planetu se snazi vest, ptam se co tech ostatnich 80%? Moje maminka rocnik 1912 sice mela diplom VV z Drazdan, ale byla presvedcena katolicka, ktera mela bibly vzdy po ruce.
Moje 14 leta vnucka uz zkoncila high school a slozila zkousky na prep matfyz CSUN ….. ted co?

Bible je bud otazka viry, nebo srovnavaci studie v epochach, to je muj nazor ktery nikomu nevnucuju. Otazka nasi fyzicke existence v case je asi jina.

Ziju ted na jihozapade, kde neni mnoho lidi, ale zato dost observatori a technologie naprosto mimo uvazovani prumerneho cloveka kdekoliv. Na jedne strane zbytky spanelskych misii, na druhe vesmirne obrane systemy, paradox?