Reply To: Mimo mudrlantův duševní rozsah …

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Mimo mudrlantův duševní rozsah … Reply To: Mimo mudrlantův duševní rozsah …

#6786
Daniela
Guest

Klobouk dolu Pred Trumpem. Tohle by nikdo neustal, tu prisernou denodenni baraz pitomosti a osocovani bez konkretnich dukazu. Radost z toho nemam, znacne to podryva moji predstavu o americkem fungujicim pravnim systemu.
Kecy, ze Trump podryva zahranicni politiku, nu, to jsou jen kecy, jetreba zminit, ze on ma politiku svou na zaklade mandatu milionu lidi. Opozicni sebranka pak nesouhlasi, to je normalka. Jak se rika, kdyby Trump chodil po vode jako Jezis, tak libtardi budou rvat, ze chodi zbabele po vode proto, ze neumi plavat.V impeachmentu vsadili Demokrate na bud anebo, bud ho dostaneme ci zahyneme.Dalsi nadeje po zkrachovale Russiagate se vzbudily, – ja se ridim narodnimi poly a Trumpova oblibenost vubec neklesa, kdyz uz, je stejna.

Tuesday, December 03, 2019

The Rasmussen Reports daily Presidential Tracking Poll for Tuesday shows that 48% of Likely U.S. Voters approve of President Trump’s job performance. Fifty percent (50%) disapprove.
—–
Jeste k te zahranicni politice. Konkretne Konferenci o zmene klimatu v Madridu.Tam vyrazila demokratka Pelosi jako mluvci USA a hned zucastnene ujistovala, ze Spojene Staty stale uznavaji Parizskou smlouvu. “We are still in”, to povazuji za podryvani zahranicni politiky Trumpovy administrativy. Hranicici s vlastizradou. No, ale nakonec se tam baba predvadet muze, protoze nema prostredky ani moc na to, aby vyclenovala miliony dolaru na klimatickou pomoc chudsim narodum. Jo, kdyby Demokrati vyhrali, tak jasne, v pomoci by se americti zeleni komunisti predstihovali s nemeckymi zelenymi koministy… Ledaze by je liberalni Kanada vsechy predstihla. 🙂 Planym recnenim v Madridu chce jiste taky Pelosi ziskat body u zajmovych klmatickych skupin, aby podrazeli Trumpovu politiku, nacez ma baba lepsi nadeji na zvoleni Demokratu aktivistickymi blouznivci- , takovy ja mam dojem.

Na svetove scene je stejne dulezitejsi schuzka NATO v Britanii…Tam to bohuzel moc pratelsky neprobiha.