Reply To: O co jde, kde je pravda?

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv O co jde, kde je pravda? Reply To: O co jde, kde je pravda?

#9171
leho
Keymaster

Je už načase, abych zmínil opravdu směšné a zároveň smutné moderování diskuzí na iDnes. Tématu jsem se už věnoval v zamyšlení Co je dezinformace, ale po pár výměnách emailů s moderátorkou Terezou Janků musím také zmínit, jaké příspěvky pod články jsou ponechány v kontrastu se smazanými příspěvky.
 
Příklad smazaného příspěvku:
 
Máte na mysli demokratické volby jako takové, tj. ve kterých volí zákonem stanovení voliči, kteří jsou dle zákona patřičně registrováni?

Asi nevíte, že volby 2020…bohužel nemohu odpovědět, protože jistá fakta nelze ve zdejší diskuzi zmiňovat.

Snad ale mohu dát odkaz na článek, který byl také publikován na Neviditelném psu i když už jsem byl za tento odkaz také patřičně redakcí potrestán…https://nezvedavec.org/volby-2020-v-usa/
 
Důvody smazání byly hned dva: Nepovolená reklama webu Nezvědavec.org a opakované zmiňování článku o volbách, což se kvalifikuje jako “trolling”. Článek jsem totiž zmiňoval už asi před měsícem v odpovědi někomu jinému a nyní zase. Rovněž ironie, že něco nemohu v diskuzích iDnes zmiňovat kvůlil zřejmé cenzuře, to se také určitě kvalifikuje jako trolling.
 
Zde je úryvek z příspěvku, který i přes nahlášení redakci moderátoři v dikuzi ponechali (autorem je Milan Zeidler):
 
JIstá pěnice z Arizony zde lační po informacích. Sama přitom zdatně konfabuluje, šíří dezinformace a spekulace, tak aby vyhovovaly jejím kompresivně obsedantním domněnkám. Ve zkratce, tahle “kauza” se u manhattanského civilního soudu táhne již několik let. …
 
Pěnice z Arizony je bývalá emigrantka z komunistického Československa Ilona Seifert. Diskuze je zde Trumpovi hrozí obří pokuta. Na závěr dostal u soudu slovo, pak ho umravňovali