O co jde, kde je pravda?

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv O co jde, kde je pravda?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
 • Author
  Posts
 • #8285 Reply
  leho
  Keymaster

  Není to jednoduché. Na tuto otázku jsem se snažil odpovědět v poněkud delší úvaze zde na hlavní stránce Nezvědavce: https://nezvedavec.org/co-se-to-deje/
   
  Možná by se problém dal shrnout do pouhého jednoho odstavce ze zmíněné úvahy:
   
  …nejde jenom o peníze, jde hlavně o uchvácení moci v celosvětovém měřítku a realizaci politického programu Strany za podpory sociálních sítí s jejich podřízenými mediálními korporacemi. Totiž jedině Strana vás ochrání před jistou smrtí v kovidové epidemii. Jedině Strana vymámí hlavně z bohatých lidí dostatek peněz a zastaví tak globální oteplování a zabrání masovému vymírání lidstva. Jedině Strana má ve svém politickém programu dokončení znárodnění zdravotnictví a zabrání tak dalšímu masovému vymírání ať je to kovid či jakákoliv jiná choroba. Jedině Strana je nekonečně dobrá, když má v programu odstranění chudoby a tudíž je nutno zařídit, aby vyhrála každé volby. Veškerý odpor proti programu Strany je zločin a každý státník, který Straně odporuje, je horší než Hitler a automaticky se provinil a je nutno mu zabránit, aby kandidoval. Pokud náhodou by se dostal tak daleko, že by kandidoval či dokonce by byl nějakým způsobem zvolen do důležité funkce, určitě to nemůže být jen tak a jistě se dopustil v minulosti celé řady zločinů včetně zrady a spolupráce s jinou velmocí, nejčastěji s Ruskem, protože je to právě ta země, se kterou dřívější vedení Strany v minulosti spolupracovalo a vydalo ruskému caru Vladimírovi pětinu produkce amerického uranu. Je tedy nutno se zbavit každého vlivného odpůrce Strany, protože už se své podstaty se jedná o zločince a je tudíž nelegitimní.
   
  Zatím ale Strana nemá moc plně ve svých rukou. Afghánskou katastrofu nelze tajit a nelze ji okecat, že se vlastně nic neděje. Hodí nakonec pomalého Pepu Bidena přes palubu?

  #8290 Reply
  krakatit
  Guest

  To co se deje dnes pod vlivem americke olygarchie, muze vyhrotit v podobnou situaci jako konec ery francouzske monarchie. Otazka je, zdali velke idealy neskonci ve stinu Guillotine.

  #8291 Reply
  leho
  Keymaster

  Jeden ze znaků dnešní doby. Delšího komentáře netřeba, snad zmínka, že zdaleka ne všechny problémy s brutálními kriminálníky na svobodě kvůli kovidu končí šťastně:
   

  Florida Sheriff Gives Perfect Answer As To Why Officers Shot Man Who Ambushed Them So Many Times

  #8292 Reply
  leho
  Keymaster

  Pro dnešní dobu je velmi charakteristický tento citát:
   
  “Every record has been destroyed or falsified, every book has been rewritten, every picture has been repainted, every statue and street and building has been renamed, every date has been altered. And that process is continuing day by day and minute by minute. History has stopped. Nothing exists except an endless present in which the Party is always right”
   
  Autora jistě nemusím zmiňovat…

  #8294 Reply
  leho
  Keymaster
  #8343 Reply
  leho
  Keymaster

  V New Jersey byl zvolen “Demokrat” guvernérem po nočním “nalezení” 40 tisíc “demokratických hlasů. Vyhrál o 20 tisíc hlasů, takže tak akorát. A Project Veritas přistihl členku volební komise při podvodu:
   

  New Jersey Gubernatorial Election Worker: “I’ll Let You [Non-Citizen/Non-Registered Voter] Fill Out a Ballot Right Now” (VIDEO)

  #8362 Reply
  leho
  Keymaster

  Kde je pravda o povinném nošení náhubků? Už jenom samotný fakt, že neexistuje velký rozdíl mezi rozšíření nákazy na Floridě a středozápadě USA, kde je nošení náhubků pouze dobrovolné, vs. New York a Kalifornie, kde se tvrdě vyžaduje, už o něčem svědčí. Rovněž mám mezi dobrými kamarády několik doktorů, kteří rovněž povinné nošení náhubků kritizují a potvrzují fakt, že jejich dlouhodobé nošení rovněž způsobuje více zdravotních problémů nežli odstraňuje. Totiž opětné vdechování nejen bakterií může způsobit těžké zdravotní problémy a je klidně možné, že zemřelých s kovidem je právě kvůli náhubkům více než by bylo kdyby se náhubky nosit nemusely. Během největší epidemie moderní doby španělské chřipky totiž zemřelo daleko více lidí na bakteriologická onemocnění než virus samotný. Viz článek na Gatewaypunditu:
   

  Bacterial Contamination: The Other Side of the Mask Story They Never Tell You


   
  Dává to velký smysl, že kovid a chřipka oslabí organizmus a ten je pak více náchylný chytit jiné vážné choroby jako například zápal plic. Právě proto zcela zřejmě v nemocnicích umírá velký počet lidí s kovidem, ale ne na kovid. Ovšem kde je ta důležitá hranice, když pacient zemře a je pozitivní na kovid, jak dalece ten kovid způsobil smrt. Jestli se jedná o pouhou pozitivitu nebo jestli skutečně ten který jedinec zemřel kvůli kovidu. A pak je tu ještě velký počet lidí, který umírá na mrtvice a infarkty doma a ne v nemocnicích, takže jejich smrt pak způsobil více celospolečenský strach z kovidu nežli jejich zdravotní stav, protože v nemocnici by se z mrtvice a infarktu mnozí zajisté vyhrabali. Doma je to pak už o hodně těžší.
   
  Kolik tedy tahle nesmyslná kovidová hysterie zabila lidí a kolik virus samotný, to se asi už nikdy nedozvíme…

  #8369 Reply
  krakatit
  Guest

  Covid podle vseho je akce PHARMA podniku jak zneutralizovat ztraty z minulych roku viz soudy kolem ZANTAK atd. To ze v prostoru Kalifornie byrokrati vyzaduji mit obaleny ksicht cimkoliv je vyvolani strachu s epidemie a celkem zbytecne ockovani ktere tak jako ostatni protichripkove vakcinace jsou celkem k nicemu.

  #8377 Reply
  leho
  Keymaster

  Každý se snaží z jakékoliv situace vyždímat co nejvíce. Farmaceutické korporace z toho nevyjímaje, takže není divu, že uplatňují své zájmy a také se snaží pro sebe ukrojit z trilionového bochníku pokud možno ten největší krajíc.

  #8380 Reply
  leho
  Keymaster

  Nechce se mi zakládat další téma, ale možná i tohle sem patří, protože tady je taky pravda…
   

  #8381 Reply
  leho
  Keymaster

  Post-moderní éra, to je dnes. Už jsem to sem někdy dával, ale nemohu video Gad Saada najít:
   

  #8385 Reply
  leho
  Keymaster

  K tématu: Pravda je taková, že členové amerických ozbrojených sil nevěří, že senilní stařec v Bílém domě a jejich hlavní velitel je schopen jim velet. A to je skvělá zpráva, neboť Straně se zatím nepodařilo ovládnout ozbrojené složky a je tudíž velká naděje, že proces upevnění moci Strany ve vládě a společnosti dostává citelnou ránu. Je poněkud smutné, že Ukrajinci platí svoji krví za americký puč na podzim 2020. Zde jsou výsledky průzkumu:
   

  POLL: Only 4% of Military Believe Biden Did Enough to Prevent Russia from Invading Ukraine


   
  Mír ve světě je přímo závislý na tom, zdali se Straně a vládě v USA podaří upevnit moc či nikoliv. Doufejme v druhou možnost a letošní volby budou přelomové nejenom pro USA, ale i pro celý svět…

  #8388 Reply
  krakatit
  Guest

  Maji odvahu, nejsou jako priposrani krajane – https://www.youtube.com/watch?v=Xd0pr2PobAY

  #8389 Reply
  leho
  Keymaster

  V tomto nelze než souhlasit: https://www.quora.com/What-did-General-Patton-say-about-Russia
   
  Pro jistotu uvedu původní text od Brent Coopera:
   
  Patton had a lot to say about Russians. None of it was nice. Much of what he said about their military ability appears to be true.
   
  “ I have difficulty in understanding the Russian is that we do not take cognizance of the fact that he is not a European, but an Asiatic, and therefore thinks deviously. We can no more understand a Russian than a Chinaman or a Japanese, and from what I have seen of them, I have no particular desire to understand them, except to ascertain how much lead or iron it takes to kill them. In addition to his other Asiatic characteristics, the Russian has no regard for human life and is an all-out son of bitch, barbarian, and chronic drunk.”
   
  “I understand the situation. Their [the Soviet] supply system is inadequate to maintain them in a serious action such as I could put to them. They have chickens in the coop and cattle on the hoof–that’s their supply system. They could probably maintain themselves in the type of fighting I could give them for five days. After that it would make no difference how many million men they have, and if you wanted Moscow I could give it to you. They lived on the land coming down. There is insufficient left for them to maintain themselves going back. Let’s not give them time to build up their supplies. If we do, then . . . we have had a victory over the Germans and disarmed them, but we have failed in the liberation of Europe; we have lost the war!”
   
  “In my opinion, the American army as it now exists could beat the Russians with the greatest of ease, because, while the Russians have good infantry, they are lacking in artillery, air, tanks and the knowledge of the use of the combined arms, whereas we excel in all three of these. If it should be necessary to fight the Russians, the sooner we do it the better.”
   
  “The Russians are mongols. They are Slavs and a lot of them used to be ruled by ancient Byzantium. From Genghis Kahn to Stalin. they have not changed. They never will and we will never learn, at least , not until it is too late.”
   
  “If it should be necessary for us fight the Russians, the sooner we do it, the better. We could have arrived sooner but for the fact if one flies over Russian occupied territory they shoot at you .Nice friends.”
   
  “If we have to fight them , now is the time. From now on , we will get weaker and they will get stronger.”

  #8555 Reply
  leho
  Keymaster

  Citace z posledního odstavce z článku na hlavní straně Svět je opět normální:
   
  Rusko se po rozpadu Sovětského svazu nestalo lepším a viditelně se mu nepodařilo odstranit dědictví komunismu. Opak je rozhodně pravdou. Po více než 75 letech zničující diktatury nezbylo v Rusku mnoho lidských zdrojů, které by zastavily úpadek společnosti zapříčiněným bolševickou diktaturou. Dalo by se i argumentovat, že tento úpadek se dokonce zrychlil. Nemám na mysli úpadek technický a hmotný, ale především úpadek lidský a mravní. Ani ruská realita v polovině 19. století nebyla výrazně na vyšší úrovni než dnes ve srovnání se zbytkem civilizovaného světa, protože zde neexistovala instituce tzv. “common law”, což byla všeobecná úcta k zákonům a pořádku nejen mezi běžnými lidmi, ale především byly zákony respektovány panovníky v Anglii už od 12. století a tento proces pak vedl ke všeobecné obrodě, renesanci a pokroku ve společnosti prakticky v celé Evropě. V Rusku ale nic takového neproběhlo a ruský car nikdy neměl v úmyslu předat svoji moc parlamentu a zákonodárcům. Po VŘSR už jenom myšlenky na něco takového jako “common law” mohly vést přímo k fyzické likvidaci jedince a dodnes se v té nešťastné zemi situace zásadně nezlepšila. Karel Havlíček Borovský našemu národu podal o této jednoznačně negativní ruské realitě svědectví už v 19. století…
   
  …takže nic nového. Vše ve starých kolejích tak jak to vždy bývalo…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
Reply To: O co jde, kde je pravda?
Your information: