Damy z Kapitolu

 • This topic has 10 replies, 2 voices, and was last updated 5 years ago by leho.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #6090 Reply
  krakatit
  Guest

  #6091 Reply
  Daniela
  Guest

  Je to hrozne, tyhle damy poskozuji povest vsech zenskych.
  K te skupine blbek poskozujici zenske plemeno bych jeste pridala Kamalu Harris, Rashidu Tlaib a clenku nativnich mensin, Elizabeth Warren.

  #6096 Reply
  leho
  Keymaster

  Já bych nediskrimonal. Tyhle bytosti poškozují lidské plemeno jako živočišný druh. Copak tohle je homo sapiens sapiens?

  #6137 Reply
  leho
  Keymaster

  Možná už jsem tohle sem kopíroval, ale udělám to znovu. Tohle prostě nemá chybu!
   

   
  Člověk dnes už nemůže věřit vůbec ničemu…

  #6155 Reply
  Daniela
  Guest

  Damy z Kapitolu je hezka recese.
  Mame zde ale v Dome Representativu jine damy, ktere vzbuzuji pozornost.
  Muslimka Omar, chranena vsemi politicky korektnimi prately muslimu, je dama vyrecna a s nenavisti k Zidum se netaji. To ovsem povzbudilo rasistu D.Dukea, ktery se stal jejim obdivovatelem :

  Nevim, jak tohle rozchodi nasi liberalni pratele v Kanade, kdyz si vzpomenu na ten rozhorceny povyk okolo Charlottesville…..

  #6156 Reply
  leho
  Keymaster

  Tak tohle je bomba! David Duke a KKK jsou zpět v náručí “demokratické” strany. Škoda, že to zde nevysvětlí mudrc od Yukonu. Tedy on možná vysvětlí, ale nikdo nemá zájem o sprosté nadávky na jeho či její osobu, že ano…

  #6159 Reply
  leho
  Keymaster

  Neuvědomil jsem si, že kromě zdejších čtenářů veřejnost vlastně vůbec neví a tím méně yukonský mudrc, že KKK byla záležitost americké “Demokratické” strany. Až teprve novodobý předseda David Duke změnil stranickou příslušnost a v roce 1992 se zaregistroval jako Republikán, což samozřejmě nedělá Republikány sponzory KKK, že ano. Ti se od něj velmi distancují.
   
  Dále není vůbec mezi veřejnosti povědomí o faktu, že americká občanská válka byla rozpoutána americkými “demokraty” a to jak těmi na severu, tak těmi na jihu.
   
  Tehdy velmi podobně jako dnes “Demokratická” strana odmítla respektovat výsledek voleb v podobě zvolení Abrahama Lincolna prezidentem a podporovala odštěpení otrokářských jižanských států od Unie. Nejednalo se tedy o válku Severu proti Jihu, ale spíše o válku Republikánů proti “Demokratům”, protože “Demokratická” strana měla početné zastánce i v severních státech Unie. Dále nutno zmínit, že žádný Republikán nikdy nevlastnil žádné otroky.
   
  Po prohrané občanské válce “Demokratická” strana pak všemožně bránila programu rekonstrukce a v jižních státech později uzákonila tolik známou segregaci prostřednictvím tzv. “Jim Crow” legislativy, která byla zrušena až na konci 60. let. Také není příliš známo, že většina “Demokratů” volila proti zákonům Civil Rights Act v roce 1964, které s konečnou platností segregaci a rasovou diskriminaci odstranily.
   
  O KKK se v první polovině 20. století zasadil hlavně “demokratický” prezident Woodrow Wilson, který mimo jiné pořádal shlédnutí rasistického filmu “The Birth of a Nation” v Bílém domě a rovněž velmi podporoval KKK včetně “Jim Crow” legislativy.
   
  To jenom kdyby yukonský mudrc se chtěl poučit o americké historii, o čemž lze s velkou určitostí pochybovat…

  #6218 Reply
  leho
  Keymaster

  Včera bylo velmi zajímavé výročí:
   

  Maggie, 40 Years On

  #6224 Reply
  Alois
  Guest

  #6225 Reply
  Alois
  Guest
  #6227 Reply
  leho
  Keymaster

  Ahoj Alois, “demonratická” strana je panoptikum bláznů, zločinců a oportunistů, kteří kvůli zvolení udělají doslova cokoliv. Poslední dobou je nesmírně zajímavé, jak se vaří ve vlastní šťávě…

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Damy z Kapitolu
Your information: