Nepříjemná statistika

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Nepříjemná statistika

This topic contains 12 replies, has 2 voices, and was last updated by  krakatit 3 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #6473 Reply

  leho
  Keymaster

  Nepříjemná statistika pro levičáky: nože zabíjí pětkrát tolik co “útočné pušky”. Nebo jsou to vrahové? Více na Daily Caller zde: FBI Stats Show Knives Kill Far More People Than Rifles In America – It’s Not Even Close

  #6489 Reply

  leho
  Keymaster

  Fotka, jakou lze těžko najít kdekoliv:
   
  7

  #6491 Reply

  krakatit

  Kdo neprosel, nepochopi.

  Paradox je ze dnes ve stejnych mistech jsou americke, japonske mezinarodni podniky a v Kam-ranh Bay opet kotvi americke valecne lode.

  #6494 Reply

  leho
  Keymaster

  To je opravdu ironie. Ale když si člověk uvědomí, že Čína je pro Vietnamce ještě horší nepřítel než americký imperialista, tak se zase tak moc nediví…

  #6495 Reply

  jyr5ouiy

  To je dneska vyprask, co zfanatizovany komunisticky četaři? 🙂

  #6496 Reply

  krakatit

  Asperger syndrome (AS), is a developmental disorder by significant difficulties in social interaction and nonverbal communication, along with restricted and repetitive patterns of behavior and interests.

  #6497 Reply

  leho
  Keymaster

  Já opravdu nevím, jak tohle onemocnění nazvat jinak než prostě TDS.
   
  Schválně jsem totiž nechal jeho identitu odblokovanou aby se Yukonský mudrc projevil s nějakým moudrem a poskytl tak nějaký materiál na další studium.
   
  Ale jak vidno, ten materiál toho moc neobsahuje. Respektive neobsahuje prakticky nic, protože kde nic není, ani smrt nebere. Ten tvor se nemůže nazývat člověk rozumný a jak vidno, on si toho vědom není a myslí si, že má dostatečně rozumu minimálně na doktorát z trumpologie.
   
  Holt takový brouk Pytlík na extra silných steroidech…

  #6898 Reply

  krakatit

  #6899 Reply

  Mikin jako kufsifrr

  Ty se komunisticky cenzore z toho umlcovani jinych nazoru jednou zblaznis. Skoda, ze ses nenarodil v severni Koreji.

  #6902 Reply

  krakatit

  Tobe Bilino ten Yukon pasuje zrejme jako ta zakladka v pastaku v Cechach SMICH.

  #6906 Reply

  leho
  Keymaster

  Mikin:

  Ty se komunisticky cenzore z toho umlcovani jinych nazoru jednou zblaznis. Skoda, ze ses nenarodil v severni Koreji

   
  Jirko, nejsem si vědom, že by zde na Nezvědavci byl umlčen jediný názor a pokud se mne týče, rozhodně neblázním a z nějakého umlčování názorů už vůbec ne. Pokud o nějakém víš, napiš o něm. Pokud nebudeš nadávat a příspěvek bude slušný, tak tvoje odpověď bude uveřejněna. Nadávání do komunistických cenzorů je už přes čáru, ale přesto to tu nechám, protože se jedná o totálně stupidní absurdnost, která vypovídá spíše o tobě než o komkoliv jiném…

  #6907 Reply

  Daniela

  Panove Leho a Krakatite,
  Mikin je holt frustrovany a vystresovany, stejne jako nasi Demokrati. Na jednu stranu se nedivim, tito zoufalci ziji v bubline nenavisti a ta je nakonec pozira, uklady a politicke pletky se obratily proti nim. Posledni rana, Impeachment Trumpa se take nejak neuskutecnuje. To je opravdu na zblazneni. Osobne, ja bych nechala smesne liberalni pomatence aby se vyradili, protoze, jak je videt, v konecne fazi Trumpa podporuji. Delaji medvedi sluzbu. Argumenty nemaji zadne, jen prystici vztek na Trumpa, urazeni milionu republikanskych volicu. Tohle ma byt politika narodniho vladnuti? Zadne pragmaticke reformy, nova predsevzeti nebo zlepsovani hospodarstvi ? Jen prskani a resistence, to jo, nic produktivniho libtardi neumi. Pripomenu jen, kolik novych Trumpovych volicu vytvorila Hillary svym prohlasenim, ze Trumpovi volici jsou “basket of deplorables “.

  #6908 Reply

  krakatit

  Pripomenu jen, kolik novych Trumpovych volicu vytvorila Hillary svym prohlasenim, ze Trumpovi volici jsou “basket of deplorables “.

  Jo, aspon je s nima sranda. Zde to uvazlo na utesu, Leho se snazi to uvest na nejakou uroven, bohuzel ceska diaspora je mentalne na urovni Mikina z Kanady, tak se aspon zasmejeme ne?
  Jinak diky me pilne zenusce, nekdy z jara budeme kupovat novy Wrangler, ty pohori jihozapadu nejde jinak zdolat. Nejsem dobry tereni jezdec, skoda ze sem nekouka koloradskej kutil, ten o tom vi o mnoho vic. Ja jen zdalky pozoruju co se da Jeepem vyjet.

  “nekupujeme na splatky”! Tak az v kvetnu 🙂

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
Reply To: Nepříjemná statistika
Your information: