Rusko

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #6557 Reply
  krakatit
  Guest

  #6558 Reply
  Daniela
  Guest

  Na to, jestli se stane Rusko superpower, tak na to se muze ptat nekdo, kdo jeste ve vlivu Ruska zije, nekde v Evrope. Myslim, ze aby se Rusove zmohli a stali se globalnim hybatelem, tak k tomu maji jeste moc a moc daleko.
  At si ty imperialni choutky napred natrenuji v Syrii.

  #6559 Reply
  krakatit
  Guest

  Danno, ovsem o tom to je. Rusko proslo novym prevratem. Komunizmus nahradilo opet pravoslavi. Putin pochopil ze v ruske spolecnosti musi byt centralni moc podporovana ideologii, bez ni se Rusko ocitne opet v chaosu. Je potreba si vsimnout carskych prvku jeho vlady, bojary nahradila oligarchie. Ohromny kus pozemku, ovsem s infrastrukturou naprosto nevyhovujici teto dobe. Rusko neni velmoc a je to uzemi nesmirne rozdelene, prez snahu Kremlu o sjednoceni. Sibir dnes je v rukach Ciny, Ruska oligarchie proda cokoliv a za nepatrnou cenu. O tom to je.

  #6579 Reply
  krakatit
  Guest

  Russia will test its internal RuNet network to see whether the country can function without the global internet, the Russian government announced Monday. The tests will begin after Nov. 1, recur at least annually, and possibly more frequently. It’s the latest move in a series of technical and policy steps intended to allow the Russian government to cut its citizens off from the rest of the world.

  #6590 Reply
  leho
  Keymaster

  Mikin:

  Chude Rusko se stava velmoci jedine diky vlastizradnemu blbovi v Bilem dome a kretenum kteri ho zvolili. Ten prave zradil Kurdy, dal Putinovi Syrii a premysli, co dal.
  A vlastizradni **** hledaji pro jeho akce ospravedlneni.

   
  Vlastizrádný nedouk Jirka Mikin Bílina si neuvědomuje, že nejvíce vlastizrádné bylo nazvat ISIS JV Teamem a nechat ho ovládnout obrovské území většiny Sýrie a Iráku. Rusko těžko se může stát velmocí, když nemá lidské a ani jiné zdroje k ovládnutí a obsazení jakéhokliv území vně Ruska.
   
  A o tom, že těžko může být někdo vlastizrádce když upředňostňuje zájmy své země, už se ani zmiňovat nebudu, že ano. A také když někdo s devítiletkou z doby hluboké totality někoho nazývá kreténem, to už je taková třešnička na dortu…

  #6594 Reply
  krakatit
  Guest

  Leho, to nema vubec cenu komentovat. Yukonsky veleduch je spis pod vlivem drog a levicacke manzelky. Debatovat o tom je ztrata casu – vymazat nic vic. Jakmile se zjevi – adios SMICH!

  #6596 Reply
  leho
  Keymaster

  Krakatite, moc s tebou nesouhlasím, protože on není zdaleka jediný a vyjadřuje určitý sentiment velké části společnosti. Takže není od věci mu ten přístup neblokovat a nechat veledušného mudrce si občas ulevit dávajíce mu falešnou představu, jak nám to tu nandal. A já mu pak velmi rád odpovím, pokud mám zrovna čas a pokud ne, tak poputuje do spamu…

  #6686 Reply
  krakatit
  Guest

  #6730 Reply
  leho
  Keymaster

  Kam to všechno povede? Těžko říci. Evropa je ale klíč a pravděpodobně uvrhne svět do dalšího světového konfliktu, který tenhle dnešní guláš pročistí. Více ve videu Hoover Institution:
   

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Rusko
Your information: