Velká lež

Home Forums Washingtonská bažina Velká lež

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • Author
  Posts
 • #3587 Reply
  leho
  Keymaster

  Velká lež neboli The Big Lie: Exposing the Nazi Roots of the American Left je kniha od Dineshe D’Souza, ve které prezentuje dnešní americké levičáky reprezentované demokratickou stranou jako věrné pokračovatele německých nacistů.
   
  Radikální a nesmyslná myšlenka? Pro takového Mikina zcela určitě, ale ne pro normálně kriticky uvažujícího jedince:
   

   
  PS: Téma lhaní demokratů věrně reprezentované Hillary Clinton Creeped Out? Tom Shillue Debunks Hillary Again!

  #3627 Reply
  leho
  Keymaster

  Fašizoidní lžimédia v akci na iDnes v tématu zrušení DACA: Trump upřesnil svá slova: víza pro děti přistěhovalců jsou stále ve hře
   
  V diskuzi pod článkem opět řádí kdo jiný než Mikin (linka zde)
   
  V diskuzi jsem mimo jiné uvedl:
   
  Trump nic neupřesnil, to upřesňují liberální lžimédia. Trump pouze pozastavil Obamův protiústavní exekutivní příkaz a dal kongresu lhůtu 6 měsíců schválit příslušný zákon. Pokud kongres zákon neschválí, tak se bude věc dále řešit po uplynutí šestiměsíční lhůty, nikoliv že program bude zcela zrušen, jak se tvrdí v článku, to je lež zřejmě převzatá z liberálních amerických lžimédií.
   
  Dále rozhodně se nejedná o nějaké deportace dříve legálních imigrantů, ale o děti sem zavlečených ilegálně svými rodiči, jejichž status bude náležitě upraven zákonnou legislativní cestou.
   
  Totiž tento exekutivní příkaz byl v minulosti zneužit, když sem přišly před několika lety tisíce výrostků a dětí nelegálně inspirované právě tímto exekutivním příkazem. Tito výrostci byli zcela zřejmě posláni svými rodiči s tím, že po upravení jejich nelegálního statutu dle DACA by mohli jejich rodiče k nim do USA vycestovat legálně. Takže Trump se snaží vše dát do pořádku legislativním procesem dle ústavy a zastavit chaos způsobený Obamovou administrativou.

   
  Pro upřesnění, článek o imigrační krizi v roce 2014 způsobené Obamovou administrativou: An Obama-Caused Border Disaster

  #3628 Reply
  Prazak
  Guest

  No nevim jak pro Mikina, kdyz ho nepustis k debate tezko ti odpovi, no a pak je jeste dulezite aby Mikin odpovedet chtel a ne pouze troloval protoze si nevi rady s odpovedi, to delaj mali hosi nebo hloupi tatove, “rek sem a basta”, nebo “ja to ci ja to ci”…Mikin by nam treba ted mohl vysvetlit, proc v Burme budhiste vrazdi muslimy, vime, ze tato valka se tahne po stoleti, ze muslimove nici budhisticke stanky, urazeji hlavy sedicim Budhum, proste mirumilovne nabozenstvi ktereho se Mikin zastava, je treba take vyslechnout opozicni hlas, ne jen si prizvukovat, tim se clovek nic nenauci, pouze zavede diktat…

  #3629 Reply
  leho
  Keymaster

  Pražáku, on komunikuje velice živě, Nezvědavec ho evidentně nenechá spát. Celkem pravidelně vyhrožuje, že se sem nabourá a že nepůjdu spát. Je to prostě magor.
   
  PS: Dlouhodobý plán počítá zavedení diskuze pouze pro Mikina, ke které on bude mít přístup a kde budou uvedeny všechny jeho výlevy možná včetně toho, ve kterém nám sprostě vyhrožoval fyzickým násilím.

  #5320 Reply
  leho
  Keymaster

  O zmizelém serveru “Demokratické” strany (House Democratic Caucus): IN NEWLY OBTAINED MEMO, CONGRESS’ TOP COP SAID HOUSE DEMOCRATIC CAUCUS SERVER VANISHED
   
  Pod článkem jsou linky na články týkající se kauzy zmizelých emailů, nabouraných počítačů a mnoha dalších pikantností kolem bezpečnostních afér “Demokratické” strany…

  #5353 Reply
  leho
  Keymaster

  Výslech agenta Strzoka v Kongresu byla neuvěřitelná věc. Skandál vskutku monstrózní a jak už jsem téměř před dvěma lety zhodnotil, nemá v historii USA obdoby. Krátce o výslechu Alan Dershowitz na Foxu zde (pro neznalé, Alan Dershowitz volil v minulosti “Demokraty”):
   

   
  Hádka s kongresmanem Gohmertem, rozeberu později (aktualizováno 12/01/2019 jelikož původní video bylo zcenzurováno):
   

   
  Alan Dershowitz ještě jednou na Foxu:
   

   
  Pěkné shrnutí, co se minulý týden dělo se Strzokem: http://dailycaller.com/2018/07/13/peter-strzoks-congressional-hearing/

  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 10 months ago by leho.
  • This reply was modified 4 years, 5 months ago by leho.
  #5911 Reply
  leho
  Keymaster

  Co se vlastně změnilo od 80. let, doby hluboké totality v ČSSR?
   
  V médiích se toho moc nezměnilo. Dne 9. listopadu roku 1984 Rudé právo přetisklo komentář britského deníku The Guardian k znovuzvolení Ronalda Reagana americkým prezidentem. Komentář zněl takto, cituji:
   

  Buržoazní deník The Guardian vyslovil podiv, jak mohl velký americký národ už podruhé zvolit prezidentem filmového herce s extrémními názory, povrchními znalostmi problémů a zákulisním štábem manipulátorů s mocí. Odpovídá, že zatímco v Evropě byl viděn jako zahraničně politický břídil, prostým Američanům se jevil jako lidový, vychytralý a velmi příjemný cirkusový principál. Pokud jde o jeho politiku v druhém funkčním období, naskýtá se otázka, kterou v prvním období nikdy nezodpověděl: jde mu opravdu o zlepšení vztahů k SSSR a o obnovení uvolňování napětí?

   
  Někdy je velmi užitečné si připomenout “staré dobré” časy, že ano…
   
  PS: Kopie článku zde (celý výtisk zde):
   
  1

  #6083 Reply
  leho
  Keymaster

  Jako za starých dobrých dob v SSSR aneb jak zatkli nebezpečného zločince Rogera Stona:
   

   
  PS: Jsem zvědav, jak dlouho na YouTube vydrží, než ho velký bratr vymaže (Velký bratr vymazal, ale bylo nalezeno jiné)…
   
  Pokud Velký bratr zasáhne na YouTube, doufejme, že nezasáhne na Powerline blogu:
   

  Mysteries of the Mueller probe, cont’d

  • This reply was modified 5 years, 3 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 3 months ago by leho.
  • This reply was modified 5 years, 3 months ago by leho.
  • This reply was modified 4 years, 5 months ago by leho.
  #6099 Reply
  leho
  Keymaster

  Trump prý kriminalizuje opilce za volantem. To už si tedy dovoluje moc!
   

  #6779 Reply
  leho
  Keymaster

  Není bez zajímavosti, jak videa usvědčující americké neofašisty, kteří si říkají “Demokratická” strana mající s demokracií pramálo společného, mizí z YouTube. Holt veřejnost musí být správně informována a kacíři musí z veřejného prostoru ven. Ať si jdou jinam, na YouTube jim pšenka nepokvete, že ano. Schválně, jak dlouho tam vydrží video o podivném “usvědčení” Michaela Flynna?
   

  #6780 Reply
  leho
  Keymaster

  Tohle také patří do tématu o “Velké lži”:
   

  #6979 Reply
  leho
  Keymaster
  #6984 Reply
  leho
  Keymaster

  Tohle je velice zajímavé a dokonce to proniklo i do české kotliny. Takže, jak vidno, i do takovýchto míst proniká něco tak nudného a divného jako je právě ta blbá pravda. Někdy před rokem či vlastně kdy vypukl skandál na Twitteru ve skupině věnující se pletení ohledně politických názorů různých pletaček a pletačů. Jednalo se o velmi bizarní věc a fakt, že stihomam TDS může postihnout opravdu každého.
   
  Více v článku na Kechlibar.net Demokratka na Trumpově mítinku

  #6986 Reply
  krakatit
  Guest

  To, co dnes predstavuje Demokratickou stranu na Kapitolu, s demokraty minulosti nema vubec co spolecneho.

  Jde o skupinu (vetsinou histerickych) jedincu, snazicich se vnutit svuj nazor volicum. Zapomeli, ze radovy American prisaha na Konstituci, ne nazory tz. predstavitelu, kteri vyuzili pro svuj vstup na Kapitol volebnich distriktu osazenych povetsinou rvouci chatrou – viz LA, SF, NY, pripadne politickymi zivnostniky v D.C.
  Demokrati dnes tvrdi ze Pelosi je jedina schopna dostavat (vytriskavat) penize na jejich cinost z fondu jako jsou Hollywood magnati, pripadne super bohati tamtez. Tak ci onak je to zbytecne. Technologicky i zakone je ta skupina zkrachovana. Jak a jestli demokraticka strana jeste dosahne nejakeho vlivu v budoucnosti, je zahada.

  #6987 Reply
  leho
  Keymaster

  Samozřejmě že máš naprostou pravdu, Krakatite. Co je ale úžasné, že zvolení Trumpa totálně rozložilo něco tak nepolitického jako komunitu členek (a určitě pár členů) kroužku pletení na Twitteru. TDS opravdu proniká všude a za všechno může kdo jiný než Oranžová obluda, úžasný fenomén naší doby, není-liž pravda, že ano…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
Reply To: Velká lež
Your information: