Vzestup nového média: Epoch Times

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Vzestup nového média: Epoch Times

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  leho 4 months, 3 weeks ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #6555 Reply

  leho
  Keymaster

  Já sleduji Epoch Times zhruba dva roky a nikdy jsem si nebyl jistý, co je to za lidi, kdo je vlastní, atd. Tušil jsem, že mají něco společného s Čínou, ale jelikož Epoch Times jsou silně protičínští, tak jsem si nějaký čas myslel, že se asi jedná o Taiwanské nebo Hong-Kongské Číňany.
   
  Mýlil jsem se. Zhruba v polovině srpna tohoto roku na Epoch Times tvrdě zaútočily tradiční média kvůli jejich pro-trumpovskému zpravodajství a rovněž v tu samou dobu jejich Facebook účet byl zrušen rovněž kvůli financování přílišného množství pro-trumpovských inzerátů. Rovněž původ Epoch Times byl napadán, jelikož se jedná o čínské antikomunistické disidenty sekty Falung Gong.
   
  Takže jsem byl rád, že jsem narazil konečně na dobré zpravodajské médium, kterému se dá věřit. A zvláště když ultralevicový kanál The Young Turks je označil za sprosté antikomunisty a sektáře, to pak potvrdilo správnost volby a potvrzení skutečnosti, že se jedná o nové médium, kterému se opravdu dá věřit. Takže zde jsou Mladí Turci o Epoch Times:
   

   
  A zde je reakce Epoch Times na nařčení zmíněných Mladými Turky a v hlavních médiích:
   

   
  A pro úplnost zde je původní propagandistický a lživý útok MSNBC na Epoch Times:
   

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: Vzestup nového média: Epoch Times
Your information: