Zoufalci

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #5457 Reply
  krakatit
  Guest
  #5458 Reply
  Mykcjdckkin
  Guest

  Hezka rec. Putinovu smradochovi v Bilem dome se stahuje hruzou konecnik. Midterms jsou za 2 mesice. 🙂

  #5464 Reply
  krakatit
  Guest

  Mikulo, you are a scholar and gentleman 🙂

  #5465 Reply
  krakatit
  Guest
  #5466 Reply
  leho
  Keymaster

  Nutno zdůraznit, že Krakatitem zmíněný článek na webu National Interest napsal Christian Whiton, který byl diplomatem během éry G.W. Bushe. Je to tedy člověk, který je velmi dobře schopen posoudit, co se to vlastně v té Washingtonské bažině děje…

  #5467 Reply
  krakatit
  Guest

  Leho, ovsem ponekud dusevne zaostalym, jako nas kanadsky dopisovatel to stejne nic nerika, jsou rizeni rodinymi prislusniky, snazicimi se svou uchylnou ideologii rozsirovat kde se da. Goz tady bych to pvazoval za zbytecnou ztratu casu.

  Jak Whiton pise, mimo enklav jako je DC, Hollywood atd antitrumpovska manie, stejne nikoho jinde nezajima, tak asi jako nezajima nikoho co pisalkovska skvadra produkuje.

  Jinak je dobre, ze nam tady komik Mikula osvezuje diskuzy, zivot by byl nudnej 🙂

  #5469 Reply
  leho
  Keymaster

  No, Krakatite, s těmi přispěvovateli typu Mikina je to těžké. Oni totiž nejsou schopni přímočaré debaty dle obvyklého modelu civilizované debaty, tj. v posloupnosti “tvrzení -> argument -> upravené tvrzení dle argumentu -> jiný argument -> upravené tvrzení dle předchozího argumentu -> jiný argument -> …atd”.
   
  Oni totiž nechápou, že jejich model argumentace je tzv. “circular reasoning fallacy”, vysvětleno zde: Circular Reasoning (circulus in demonstrando). Jinak řečeno, debata v podobě psa honícího si ocas, o kterou má málokdo zájem.
   
  Dále se jedná o nepochopení nutnosti cenzury na webu s malou návštěvností jakým Nezvědavec je. Mnohdy jejich omezená inteligence není schopna pochopit koncept civilizované debaty a tudíž přesun jejich příspěvků do spamu s jejich stokrát či tisíckrát vyslovenými nesmysly oni interpretují jako komunistickou či jejich terminologií “rudo-hnědou” cenzuru.
   
  Zkrátka, když není po jejich a když tvůrce Nezvědavce odmítá přeměnu na “jejich” webzin, chytne je kolikrát doslova amok dle chorobopisu TDS…

  #5475 Reply
  kakatit
  Guest

  Leho, dobre vyjadreny! Lidi s ponekud jednodusim rozhledem a omeznym vzdelanim, se radi cpou tam, kde pusobi dojmem blba. V ceske narodni spolecnosti je jich jak videt hafo = 🙂

  #5477 Reply
  Daniela
  Guest

  Mikulin nechce diskutovat, on si jen ventiluje nenavist k Trumpovi. Holt nekam to zoufalstvi vybublat musi. Uz uz se smycka kolem Trumpova krku utahuje, uz uz budou “zpivat” jeho kumpani o DT vlastizrade, uz uz se blizi impeachment. Ted se zase presidentovi pred “midterm” stahuje konecnik.. No a co s tim? To jako ma byt nejaka utecha, nebo co, – prece se ustavicne potvrzuje, ze americky volic se o blahobyt Donalda zajima az na druhem miste. Mikula mi pripomina Maxine Watters, ta taky po nocich nespi a spekuluje, “jak tu 45 dostat”…Americti Demokrati se naprosto vysiluji v pokusu ziskat hlasy do Senatu a za guvernery , takove urputne usili jsem jeste nezazila.. Mne to nijak nedrasa, kdyby se do vlady dostalo vic Demokratu, mozna by se Republikani, ti, co tam uraduji uz mnoho let, konecne probudili…..

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Zoufalci
Your information: