Mimo mudrlantův duševní rozsah …

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Mimo mudrlantův duševní rozsah …

  • This topic has 34 replies, 2 voices, and was last updated 4 years ago by leho.
Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • #7113 Reply
    leho
    Keymaster

    Obvinil ze slušby StB? Proč zase lžeš? Ono to bylo trochu jinak, ale dávat věci na pravou míru je asi zbytečné, viď? A co to tvoje lhaní o mě skoro čtyři roky, samej četař, co to jako má být?
     
    Já bych ti odpustil, mě je to tvé lhaní úplně u zadele, protože moji kamarádi a rodina ví, kdo jsem a rovněž ví, kdo jsi ty, pokud tě také znají a těch společných známých pár máme. Jistě víš o koho jde. A tobě je to jedno, jak před nimi vypadáš? To je pro mne neuvěřitelné. Ale tak to holt je a asi zůstane…

    #7115 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho, na to aby mne nejaky nadenik ktereho zivi manzelka, jinak by chcip hlady urazel, jsem zatracene vysoko.
    Nech ho pro legraci, zoufalost chatry, nic vic SMICH!

    Proste “hlas putyky” (pokud mu na ni manzelka da), a jak videt uz mu nikde nedaj na dluh. Co ma delat? Nech ho oslnovat tady jak doufa 🙂

    A ted Bilino vyskoc, do toho 🙂 🙂

    #7117 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    Podivejte se, Kulíšku… Po 27 letech v armade jste ukoncil karieru coby serzant. Tedy poddustojnik. S tim nic nenadelate. 🙂
    Kdyz vam dosly argumenty, osocil jste me verejne z toho, zepry jsem byl agentem StB. A stal jste se tak lidskym lejnem. S tim taky nic nenadelate. 🙂
    Tak proc ta snaha, proc ty sliby, kvileni a doprosovani? Zmrdovi jako vy uz normalni clovek verit nebude.
    Nazdar!

    #7118 Reply
    krakatit
    Guest

    Ale Bilino, ja verim ze jsi nebyl Stbak, tvuj dusevni rozsah prozrazuje, ze jsi mohl bejt leda nejakym magorem co provolaval slavu KSC po putikach.
    Dostat se do hodnosti podle ceskych meritek do rotmistra v USA, neni stejny, jako delat frajtra u telefonu na klicku nekde u Brna.Tvy znalosti o armade v USA se rovnaji malemu vzteklounovi, ktery si nekde hraje na vojaky v lese.
    Pokusil jsi se nekdy ziskat bezpecnostni proverku treba u hasicu v Yukonu? Chlape prober se. Pusobis v normalnim prostredi dojmem vola. Kazdopadne tady na te male plose, jako produkt ponekud zaostalyho skolstvi v Cechach. To ze si te povesila na krk kanadska ucitelka, z tebe neudelalo intelektuala.
    Stejne nepochopis, zesmesnuj se dal.

    #7126 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikine a z čeho jsi ty mne osočil kromě toho četaře? Co je ten Kulíšek? A tak dále, že jo. A tak už činíš skoro čtyři roky! A jak lžeš o krakatitovi, bonzuješ jeho přezdívky, že prý byl kuchař, a tak dále, že jo. Takhle se chová právě ten typický estébák, kterým ty prý nejseš. Jo, tak teď tu o Červené Karkulce, že jo.
     
    A víš co je na tomhle nejpikantnější? Já jsem ochoten ti odpustit, zapomenout, udělat za minulostí tlustou čáru, protože život je krátký a plýtvat ho na takové bizarní kraviny to za to opravdu ale opravdu nestojí. Tobě ano? Takže závada je rozhodně na tvém příjímači a záleží hlavně na tobě, jestli na to přijdeš.
     
    A když ne, tvůj problém. Já v takové mizérii bych rozhodně nechtěl nikdy žít…

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
Reply To: Mimo mudrlantův duševní rozsah …
Your information: