Nejtoxičtější téma přítomnosti

Home Forums Globální oteplování Nejtoxičtější téma přítomnosti

• This topic has 140 replies, 1 voice, and was last updated 3 months ago by Mikin jako Čatáaaaar Kukulín.
Viewing 6 posts - 136 through 141 (of 141 total)
  • Author
    leho
    Keymaster

Jirko, dvakrát jsem ti napsal, že Greta je postižená dívka a takto ji zneužívat jak dělají aktivisti globálního oteplování je těžká prasárna. Já s ní žádný problém nemám, ale mám velký problém s těmi, kdo ji takhle prasácky zneužívají. Pokolikáté se musím takto opakovat aby jsi to pochopil? Ale ty to spíš díky své nekonečné hlouposti nechceš a možná ani nemůžeš pochopit. Že mám pravdu?

#7460 Reply
    Čatáar Kukulín
    Guest

Uz jste si strikli na povel Vudce do zil bleach, komunisticko-nacisticka hovinka? 🙂

#7482 Reply
    leho
    Keymaster

Jirko, ono to bylo trochu jinak, než si myslíš:

Nervous Nancy Deletes Video of Herself in Chinatown on February 24 Downplaying Coronavirus – But the Internet is Forever!

Ale já se tě ptal v předchozím příspěvku na Gretu a jak ji levičáci nechutně zneužívají i když se jedná o postiženou dívku. Co ty na to? Ale ty neodpovíš, viď? Ale nechám ti tuhle IP odblokovanou, co kdyby tě osvítil Duch svatý. Ono se to dříve či později stane a budeš mít volbu, jestli do pekla a nebo jinam. Takže doufejme, že to bude dříve než později, že ano…

#7490 Reply
    Mikin jako Čatáar Kukulín
    Guest

Tak co, rudohnedy cenzore. Na otazku jako vzdy neodpovis?
    Co se Grety tyce, ta se narozdil od vaseho rudohnedeho prasatka opira o vedu. Nejake dalsi dotazy, cenzore?

#7491 Reply
    leho
    Keymaster

Jirko, jak se může teprve 16 letá dívka, která už dva roky nechodí do školy, je postižená Aspergerovým syndromem a není vybavena žádnými znalostmi, opírat o nějakou vědu? Nejsem to já, kdo neodpovídá na otázky, ale ty. Už jsem se ptal 3x:

Greta Thunberg je postižená dívka a takhle ji zneužívat je neuvěřitelná prasárna. Ty to víš. To jsou v tak zoufalé situaci, že nemají žádnou skutečnou autoritu aby dokázali, že mají pravdu?

Tak co? Jinak mne velmi těší, že jsi alespoň na chvíli upustil od svého patetického vykání. Teď jenom přestaň s nadávkami a budeme zase kamarádi. Co ty na to?

#7600 Reply
    Mikin jako Čatáaaaar Kukulín
    Guest

Viewing 6 posts - 136 through 141 (of 141 total)
Reply To: Nejtoxičtější téma přítomnosti
Your information: