leho

Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 599 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: Neofašismus v USA #8822
  leho
  Keymaster

  Kdo vlastně sedí v Bílém domě v křesle prezidenta jediné světové velmoci je neustále připomínáno v přímých přenosech a videozáznamech z veřejných událostí a oficiálních státních návštěv. Výjimkou nebyla ani Bidenova nedávná návštěva v Kanadě s projevem v kanadském parlamentu:
   

   
  Jak už jsme si zvykli, i tento projev byl plný absurdit a bizarních lží starého a senilního prezidenta jediné světové velmoci. Kdyby se jednalo o záznam z divadla newyorkské Broadway z nějaké bizarní hry, ve které je hlavní postava chovanec domova důchodců považujícího se za amerického prezidenta, člověk by se pohoršoval jakým nechutným způsobem se autoři hry snaží bavit diváka. Ale ona je tohle realita.
   
  Například pasáž projevu zhruba v 11:50 minut, kdy se tento nemocný a senilní stařík považuje za sjednotitele dnešních odborů a vynálezce zelených technologií, které ničí celosvětové hospodářství. A to není zdaleka všechno. Kdyby jenom mluvil alespoň trochu normálně, ale jeho nesrozumetelné mumlání s výkřiky a pak v zápětí šeptání jak nějakého chovance ústavu pro mentálně postižené, to člověka při pomyšlení, že tohle vede západní svět doslova mrazí v zádech. Však už před lety jiný jeho projev zmiňující jeho chlupaté nohy, šváby a jak se mu líbí když mu děti skáčou do klína je ještě v paměti a kupodivu stále na YouTube. Zřejmě si tenkrát zapomněl vzít prášky:
   

   
  Kam to povede? Teď v této chvíli jsem optimista, protože je docela reálné, že během příštích prezidentských voleb už nebudou možné masivní volební podvody jako v těch volbách minulých, díky nimž se tento pomatený a senilní stařec dostal na prezidetnskou pozici. Možná to bude Trump, možná DeSantis, kdo s touto sebrankou co dostala staříka k moci zatočí a znemožní ji v očích většiny amerických voličů.
   
  Je to docela možné, protože Republikáni už nejsou umlčeni sociálními sítěmi a sdělovacími prostředky plně ve službách Strany a vlády, protože mají už své vlastní a těm nebude možné prostě jen tak vypnout servery jak to udělali s platformou Parler. Ovšem pokud se Straně podaří opět podvody a manipulace tak jako ve 2020 a její kandidát na prezidenta zvítězí v příštích volbách, tak bude se světem jak ho známe dříve nebo později konec. Ach jo…doufejme, že ne…
   
  Na Powerline Blogu je také zmínka o Bidenově návštěvě v Kanadě s krátkými ukázkami jeho vystoupení v kanadském parlamentu:

  https://www.powerlineblog.com/archives/2023/03/why-is-this-man-shouting.php

  in reply to: Neofašismus v USA #8821
  leho
  Keymaster

  Někdo vystavil na Ksichtoknize video ze zpravodajství Jesse Waterse na FoxNews o Antifě a její nedávné akci na předměstí Atlanty. Jedná se o známku žalostného stavu nynější bezzubé americké justice a neschopnosti si poradit s radikálními anarchisty. Možná je situace srovnatelná s celosvětovým anarchistickým hnutím na přelomu 19. a 20. století:
   

   
  Vypálení cvičiště pro atlantské policisty bylo zaznamenáno v hlavních médiích během jednoho víkendu v neděli a tak by člověk očekával, že prezidentská mluvčí by byla informována a druhý den v pondělí připravena na otázky reportérů s událostí souvisící. Ale v Bílém domě asi nikdo nesleduje zprávy co se děje u nich doma v USA a ve světě už patrně vůbec ne.

  in reply to: Neofašismus v USA #8811
  leho
  Keymaster

  Abychom pochopili, co se v USA během posledních 50 let vlastně děje, měli bychom poslouchat ty, kteří u toho všeho byli. Jedním z nich je Roger Stone, soudem usvědčený zločinec a osvobozený Donaldem Trumpem na amnestii:
   

  in reply to: Neofašismus v USA #8810
  leho
  Keymaster

  Tohle sice se netýká přímo USA, ale jednalo se o celosvětový fenomén způsobený právě tím Washingtonským močálem:
   
  https://www.powerlineblog.com/archives/2023/03/lockdown-files-uk-government-ordered-no-discussion-of-lab-leak.php

  in reply to: Neofašismus v USA #8801
  leho
  Keymaster

  Zde je ukázka ze slyšení v Senátu pro potvrzení nominace na funkci Státního archiváře či archivářku. Tohle ani raději nenapíši co má také doktorát PhD a má takovou drzost lhát a vyhýbat se odpovědím na dříve svaté půdě tohoto zákonodárného shromáždění že to historie nepamatuje. Dneska je holt jiná doba. A jelikož jsou Republikáni v menšině, tak nejen že nepůjde tato osoba do vězení za své lhaní pod přísahou, ale ještě k tomu bude zajisté nominována:
   

   
  Tady je výslech té samé osoby Randem Paulem, ne tak konfrontační, ale velmi zajímavý:
   

   
  Bude rovněž nesmírně zajímavé sledovat, jak dlouho videa vydrží na YouTube. V minulosti se podobná videa na YouTube moc dlouho neohřála…

  in reply to: Twitter Files #8800
  leho
  Keymaster

  Jojo, je velmi zajímavé sledovat události i s malým odstupem času jak například sestřelují evidentně soukromé malé balóny určené buď na výzkum nebo si je prostě někdo vypustí jen tak. A že vlastně teď ti pentagonští generálové a i sám velitel NORAD vypadá jak blbec, když tvrdil, že nechtěli sestřelit ten čínský balón nad pevninou aby náhodou někomu nespadl na hlavu.
   
  Není bez zajímavosti, že podle předpisů FAA si může kdokoliv vypouštět do vzduchu cokoliv pokud je v neobydlené oblasti, je čisté nebe a viditelnost je alespoň pět mil. Nedávno jeden modelář vypustil amatérskou raketu uprostřed nevadské pouště do výšky 90 km. Vsadím se, že nepotřeboval žádné povolení a upozornit Pentagon, co vyvádí:
   

  in reply to: Twitter Files #8796
  leho
  Keymaster

  Jak lžou o tom čínském balónu by bylo normálně hodně srandovní, ale tohle je probůh tisková mluvčí prezidenta jediné světové velmoci a je přistižená při lži jak desetileté děcko. Neuvěřitelné! Ale v dnešní době se člověk už nemůže ničemu divit:
   
  https://www.powerlineblog.com/archives/2023/02/for-we-can-lie.php
   
  A zde z Gateway Punditu:
   

  What’s Going On? US Military NOW SAYS There Were SIX China Spy Balloons Spotted During Trump Years – BUT NO ONE WAS NOTIFIED

  in reply to: Rubicon překročen #8787
  leho
  Keymaster

  Krátké video od Judicial Watch o dění kolem vraždy Ashli Babbitt během demonstrace vně i uvnitř Kapitolu 6. ledna 2021: https://rumble.com/v18feo3-breaking-ashli-babbitt-killingevidence-goes-missing.html?mref=98w33&mc=dubq7

  in reply to: O co jde, kde je pravda? #8780
  leho
  Keymaster

  Více na téma fašismus vs. komunismus and kdo vlastně je pravičák a levičák:
   
  Public today is very confused what actually Fascism is and what it means to be on the right and on the left. Naturally it must be because since vast majority of historians are leftists if not straight Communists, then, of course, fascism must me on the right and on the opposite of the enlightened leftist and Communist philosophers and historians. But, of course, that is not the case. These two are almost the same.
   
  Fascism is a true leftists ideology and is actually softer form of Communism. In other words Communism is an extreme version of Fascism and similarly Nazism is also an extreme version of Fascism adopted by the Nazi Party of Germany. And, in addition, as Karl Marx is a father of Communism then Giovanni Gentile is a father of Fascism and he himself was very influenced by him, but rejected Marxism as too extreme. Similarly as Karl Marx and his followers Gentile’s philosophy considered a liberal democracy such the one in the UK and USA as too individualistic, too centered on liberty and personal rights and therefore selfish. See who Giovanni Gentile was on Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Gentile
   
  The true democracy, in Gentile’s words, includes individuals willingly subordinating themselves to the fascist state and it was then the state’s task to make sure all the people do that one way or the other. The only difference between Communism and Fascism is that Communists went much farther than just subjecting individuals to the state, they also subjected all the property to the state in a process they called “nationalization”, which meant to put all the property in the hands of “the people”. Fascists only didn’t go in their reforms as far as the Communist did and that’s all what differentiate these two.
   
  People and scholars use labels “left” and “right” only because after the World War Two leftists and Communists had to differentiate themselves from the defeated Fascists and Nazis, since it was still very fresh in memory that it was them who started the war, the German Nazis and Communist Soviet Union. Have you ever heard of Molotov-Ribbentrop Treaty? Yes, the German Nazis and Soviet Communists were allied back then and later on it was them who started the war when the Fascist (or Nazi to be precise) Germany attacked Communist Soviet Union. It is a really interesting twist that both countries called themselves “socialist”.
   
  When people will finally understand who is who? So far it looks like it will take another world war to get things straight.
   
  PS: In fact, there are two political factions in these days and they are not right and left, but they are right and wrong…

  in reply to: Rubicon překročen #8769
  leho
  Keymaster

  Krátká úvaha o jednom z důvodů, proč se “rudá vlna” ve volbách 2022 nekonala a jak si Strana byla schopna upevnit svoji vedoucí úlohu ve státě a společnosti:
   
  Problém je, že se už nejedná o tradiční volby, kdy občané se v minulosti aktivně účastnili na procesu vytváření politického dění své země, ale o jakési poštovní referendum, jehož účastníci z velké části ani nejsou známi. Kontroly totožnosti se totiž většinou už neprovádějí, protože by výsledky voleb nebyly už tak jisté a to hlavně v případě, kdy by byli nuceni voliči svoji totožnost prokázat osobně, což vyžaduje jistou disciplínu mít své doklady v pořádku a ta disciplína je ve velké většině přítomna pouze u republikánských voličů.
   
  Aby si Strana zajistila svou vedoucí úlohu, v mnohých státech se ji podařilo protlačit zákony o tzv. “ballot harvesting”, což spočívá v možnosti sbírání hlasovacích lístků třetími osobami.
   
  Ballot harvesting s projevuje tím, že například v Kalifornii mohou hlasovací lístky vyplnit třetí osoby včetně známých, kamarádů a kamarádek každého voliče a nejen to, v mnoha případech hlasovací lístky jsou vyplňovány stranickými aktivisty např. pro obyvatele domovů důchodců, pro postižené, atd. Stačí prostě pověřovací podpis na poštovní obálce a je to. Zákon na tuhle obludnost byl v Kalifornii odhlasován v roce 2016 jako reakce na nominaci Donalda Trumpa Republikánskou stranou na funkci prezidenta.
   
  Ve sporných státech jsou tyto praktiky buď tolerovány nebo ignorovány, protože státní zastupitelé se bojí bojůvek “Demokratické” strany jako např. BLM (Black Lives Matter), Antifa, atd.
   
  To, že se “rudá vlna” nebude konat, se dalo velmi dobře předpokládat. Výsledek je ten, že si Strana zajistila vedoucí úlohu ve státě a společnosti na věčné časy a nikdy jinak nebo nejméně až do té doby, kdy se Unie rozdělí a USA ve své dnešní podobě přestanou existovat. Totiž nic nikdy není na věčné časy a americký experiment také jednou musí skončit. Co ale bude potom? Válka na Ukrajině je jenom taková malá předehra…

  in reply to: Steele Dossier – shrnutí #8765
  leho
  Keymaster
  in reply to: Kdepak máme Mikina? #8719
  leho
  Keymaster

  Já také věřím v dobro a rád bych věřil, že ti všichni podivíni nakonec přijdou na svůj omyl. Ale nevím, protože mnoho z nich podléhá davové psychóze tak, jak se stalo už nejednou v minulosti. Nejsem si rovněž jist, jak tohle sem patří, ale co se dnes děje popsal už před mnoha lety George Orwell. Zmínil jsem nejednou, zmíním zas:
   
  “Every record has been destroyed or falsified, every book has been rewritten, every picture has been repainted, every statue and street and building has been renamed, every date has been altered. And that process is continuing day by day and minute by minute. History has stopped. Nothing exists except an endless present in which the Party is always right.”
   
  Citáty z díla tohoto velkého muže zde: https://www.goodreads.com/author/quotes/3706.George_Orwell

  in reply to: Nejtoxičtější téma přítomnosti #8715
  leho
  Keymaster

  Krátké interview s John R. Christy – Professor of Atmospheric Science, Alabama State Climatologist University of Alabama in Huntsville:
   

   
  Pro akademiky a pro všechny, kdo mají vůli dospět k názoru, který se zakládá na faktech a nikoliv na ideologii či osobních pocitech, je velmi důležité pochopit názory druhé strany. Profesor Michael Mann poskytl administrativě Billa Clintona a jeho zástupci viceprezidentovi Al Gorovi vědecké podklady pro vládní ideologii globálního oteplování. Takže posuďme sami, kdo má pravdu:
   

   
  Je tedy Michael Mann šarlatán? Velká část interview je pouze o něm a jeho hokejce, jak se dostal na výsluní vědy a že se tak stalo pouze díky tehdejší politice a že Strana a vláda si ho vybrala jako teoretika či spíše vrchního ideologa pro potvrzení správnosti vládní politiky globálního oteplování. Téměř nic o konkrétních a ověřených datech potvrzující člověkem způsobené globální oteplování. A ještě když k tomu všemu připočtěme fakt, že Michael Mann se snaží “vyřídit” svoji akademickou opozici jako např. Jim Ball pomocí tzv. SLAPP (Strategic Lawsuit Against Public Participation) soudních sporů financovaných penězi z vládních grantů. Opověď by měla být tedy jasná, kdo zde je a není šarlatán.
   
  Pro úplnost zde je novější a kratší interview s Johnem Christy:
   

  in reply to: Nejtoxičtější téma přítomnosti #8713
  leho
  Keymaster

  Zelená revoluce je nesmysl, což bylo už mnohokráte potvrzeno. Další důkazy předloženy na Power Line:
   

  The “Green Revolution” Is Impossible

  in reply to: Kdepak máme Mikina? #8672
  leho
  Keymaster

  Ahoj Kahuláku, jistě máš pravdu v tom, že sociální sítě daly prostor specifickým jedincům, kteří dříve byli kdesi v koutě a nikdo si jich moc nevšímal. Byli to podivíni, o kterých jsme ani nevěděli, že existují. Ale najednou jsou tu, řvou na celý svět ty jejich jedovaté slinty a my koukáme, co se to děje. Já nesdílím tvůj názor, že tihle jedinci jednou prozřou a přijdou na to, jak hrozné je jejich počínání. Možná pár jich bude, ale jsem přesvědčen, že drtivá většina odejde z tohoto světa bez jakékoliv sebereflexe. Historie poskytuje mnoho příkladů lidí s temnou myslí zatímco je známo pouze několik jedinců, kteří si uvědomili svá zlá počínání. Kolik komunistů se zřeklo své víry? Kolik nacistů? Velmi málo. A to týká všech. Měl jsem možnost mluvit o tomto s odborníkem, který se divil, že jsem třeba na některé docela zásadní věci změnil názor 180 stupňů. Prý se s nikým takovým ve svém oboru ještě nesetkal. Ale nemyslím, že jsem nějak vyjímečný. Možná je ta má flexibilita dána oborem, kterému se věnuji, což je vědní obor počítačového inženýrství, kde musím mít otevřenou mysl a být vždy připraven, že danná hypotéza je špatně a musím změnit přístup bez toho, abych se naštval.
   
  Takže co s Mikinem a jemu podobnými? Nic zvláštního. Pokud se s nimi setkáme ve veřejných diskuzích na Internetu, pak by se jim mělo oponovat, ale ne za tu cenu, že nám to zkazí den. To je pak lepší je totálně ignorovat a vrátit se v myšlenkách do dob, kdy jsme o nich nevěděli, protože byli někde zalezlí v dírách, kam jsme nechodili. A když se rozhodneme jim oponovat, pak bez emocí, bez nadávek, slušně a věcně. A to pak neděláme pro ně, ale pro sebe, abychom si také my ujasnili, jak vnímáme ten bláznivý svět a co s tím, a samozřejmě dát ostatním najevo, že existují i rozumné bytosti na tomto světě. Tož tak nějak…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 599 total)